Naszym celem jest stworzenie kompleksowego narzędzia, które integruje zaawansowane technologie takie jak sztuczna inteligencja (AI), uczenie głębokie i blockchain, aby zdemokratyzować dystrybucję i usługi marketingowe, które do tej pory były dostępne tylko dla artystów związanych z dużymi wytwórniami lub tych dysponujących znaczącymi budżetami.

Nasza platforma zaoferuje szereg funkcji, które pozwalają artystom bezproblemowo tworzyć, dystrybuować i promować swoją muzykę oraz dzieła audiowizualne. Za pomocą kilku kliknięć, nasz system umożliwi artystom dystrybucję ich treści do globalnych serwisów streamingowych oferujących zawartość audio i wideo, takich jak Spotify, Apple Music, VEVO czy YouTube. Będą oni również mogli tworzyć spersonalizowaną grafikę, animacje i klipy wideo z pomocą AI i na ich podstawie generować spójne materiały promocyjne do mediów społecznościowych. Ponadto, nasza platforma zawiera rynek NFT, który pozwoli użytkownikom tworzyć i sprzedawać NFT z piosenek i wideo, które dystrybuują, zapewniając dodatkowe źródło przychodów.

Chcemy także odpowiedzieć na jedno z największych wyzwań artystów: promowanie treści i kierowanie materiałów reklamowych do odpowiedniej publiczności. Aby rozwiązać ten problem, umożliwimy klientom tworzenie zautomatyzowanych kampanii reklamowych z panelu użytkownika w mediach społecznościowych, Google i YouTube, co uczyni dotarcie do ich docelowej publiczności łatwiejszym i szybszym niż kiedykolwiek wcześniej. Aby wzmocnić wpływ kampanii, opracowaliśmy rewolucyjny silnik rekomendacji, który wspiera nasz system w zwiększaniu wpływu reklam i kierowaniu ich do właściwej publiczności.

Dzięki naszemu systemowi, artyści mogą skupić się na swojej sztuce, podczas gdy nasza platforma zajmie się resztą. CRAVE Digital AI to przełom, który może zrewolucjonizować rynek, usprawniając dystrybucję, tworzenie i promocję muzyki oraz treści audiowizualnych, dając wszystkim artystom równe szanse na sukces i pozwalając im osiągnąć pełnię swojego potencjału.

Strona wwwFacebookInstagram
Finansowanie projektu
Międzynarodowe projekty muzyczne i kulturalne, dofinansowane przez Unię Europejską | Agencja Muzyczna CRAVE
Projekt realizowany w ramach programu
Międzynarodowe projekty muzyczne i kulturalne, dofinansowane przez Unię Europejską, program Kreatywna Europa | Agencja Muzyczna CRAVE