Pomoc przy debiucie

Oferta dla wschodzących artystów

W branży muzycznej działamy od 2011 roku. Pragniemy zapewnić Artystom pełen komfort, dzięki któremu będą mogli skupić się na tworzeniu muzyki, podczas gdy my będziemy zajmować się szczegółami. Jesteśmy nastawieni na odkrywanie i promowanie świeżych i nowatorskich brzmień. Udzielimy Ci wsparcia i istotnych wskazówek na wszystkich etapach tworzenia muzyki oraz przeprowadzimy przez proces wydawniczy (druk, tłoczenie płyt, obsługa preordera). Ponadto, zajmiemy się dystrybucją cyfrową, reklamą i promocją Twojej twórczości w mediach, social mediach, w serwisie YouTube i w internecie.

Oferujemy usługi globalnej dystrybucji cyfrowej na najlepszych serwisach streamingowych. Dostarczymy Twoją muzykę do najważniejszych sklepów cyfrowych na świecie, m.in. iTunes, Spotify, Tidal, Apple MusicTik Tok, Dezeer, Shazam, Amazon i wielu innych. Zadbamy o to, by muzyka trafiała do słuchaczy szybko i na najlepszych warunkach na rynku.

Reklama i promocja

Promuj swoją muzykę i pozwól się odkryć

Mamy wieloletnie doświadczenie oraz unikalną wiedzą na temat specyfiki polskiego rynku muzycznego, która pomoże nam obrać odpowiednią strategię promocji Twojej twórczości. Współpracujemy z czołowymi portalami muzycznymi w kraju. Obsługujemy profesjonalne kampanie reklamowe w mediach branżowych, social mediach, internecie i w serwisie YouTube.

Management i obsługa kanałów YouTube

Zdobywanie nowych widzów jest podstawą sukcesu w YouTube. Zadbamy o to, aby Twój kanał przyciągał nowych odbiorców a prezentowane na nim treści były przystępne i dobrze widoczne dla wszystkich. Zapewniamy profesjonalny audyt i optymalizację działań na YouTube. Pomożemy Ci także w uzyskaniu Oficjalnego Kanału Wykonawcy. Ponadto, oferujemy dostęp do systemu ochrony praw autorskich Content ID.

Organizacja koncertów

Organizacją koncertów i tras koncertowych zajmujemy się od 2011 roku. Od tego czasu zorganizowaliśmy niezliczoną ilość wydarzeń zarówno rodzimych artystów jak i tych z poza granic kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szerokie kontakty – współpracujemy z klubami, salami koncertowymi, firmami nagłośnieniowymi, dźwiękowcami, muzykami oraz wieloma innymi profesjonalistami z branży. Jeśli chciałbyś nawiązać z nami współpracę w zakresie organizacji koncertów, skontaktuj się z nami poprzez formularz.

Management artystyczny

Reprezentujemy artystów i zawodowych muzyków. Oferujemy kompleksową obsługę impresaryjną i managerską, w ramach której gwarantujemy pełną koordynację działań promocyjno-wydawniczych. Ponadto, zajmujemy się zglaszaniem i rejestracją utworów w organizacjach zbiorowego zarządzania prawami autorskimi (np. Stowarzyszenie Autorów ZAiKS). Współpracujemy również ze specjalistami z zakresu praw autorskich i ochrony wizerunku.

Pomoc wydawnicza

Wydanie płyty nie jest proste, dlatego pomożemy Ci na każdym etapie. Zajmiemy się uzyskaniem niezbędnych oznaczeń (kody EAN, ISBN, ISRC) a także drukiem, tłoczeniem i koordynacją sprzedaży płyt. Nasze dotychczasowe realizacje znajdziesz w zakładce Galeria.

Oferta dla wschodzących artystów