Agencja Muzyczna CRAVE

Agencja muzyczna CRAVE tworzona jest przez młody, kreatywny, niezależny i międzynarodowy zespół profesjonalistów. Cechuje nas miłość do muzyki, ambicja, zaangażowanie i przede wszystkim nieustannie pogłębiająca się pasja.

Jako agencja muzyczna zajmujemy się kompleksową produkcją i organizacją koncertów oraz innych wydarzeń muzycznych. Ponad to, prowadzimy booking zarówno rodzimych artystów oraz tych z poza granic kraju. Sprawujemy opiekę impresaryjną zarówno nad polskimi jak i zagranicznymi wykonawcami.Oferujemy profesjonalne wsparcie managerskie, strategiczne i kreatywne.

Nasze działania wspomagamy stworzonymi przez nas akcjami promocyjnymi w celu jak najlepszego wypromowania naszych Artystów – współpracujemy z czołowymi na rynku polskim mediami, prowadzimy kampanie reklamowe online i offline, działamy w social mediach. Oferujemy również kompleksowe usługi globalnej dystrybucji cyfrowej – dostarczamy muzykę do Spotify, Tidal, iTunes, Apple Music, Tik Tok i wielu innych. Dodatkowo, oferujemy prowadzenie kanałów YouTube oraz wsparcie systemu Content ID.

Dbamy o oryginalność i nie boimy się nowości – promujemy stawiających pierwsze kroki, aspirujących wokalistów i muzyków. Nasza specjalność to muzyka z gatunków hip-hop, soul, jazz, reagge.

Jeśli jesteś muzykiem i chciałbyś nawiązać z nami współpracę, prześlij nam swoje utwory i krótką informację o sobie mailowo lub poprzez formularz poniżej.

Napisz do nas

Imię i Nazwisko (obowiązkowe)

E-mail (obowiązkowy)

Temat

Telefon

Wiadomość