Bezczel, właściwie Michał Banaszek, na status rapera kompletnego pracował latami. Raper z Białegostoku od 2007 roku związany był z grupą Fabuła. Wspólnie z nią wydał dwa albumy: Dzieło Sztuki (2009) oraz Made in 2 (2011). W duecie z poznańskim raperem Kobrą wydał także wspólny album Kobra x Bezczel „0.7 na dwóch”. Pierwszy nielegal wydał w 2006 roku przy pomocy producenta WJDN. W lutym 2013 roku ukazał się teledysk promujący debiut rapera, zrealizowany do utworu „Prawo ponad prawem”, który ma obecnie ponad 34 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Debiut Bezczela dotarł do 6. miejsca polskiej listy przebojów OLIS. Michał zmarł 21 września 2021 roku.

8 bila

“8 bila” jest czwartym solowym krążkiem w dorobku białostockiego rapera. Na ilustracji widnieje Bezczel podążający w stronę rywali, który z ewidentnym zamiarem rozprawia się z przeszłością. Symbolizuje to widniejąca na okładce 8 bila, oznaczająca koniec gry dla rywali. Gościnnie na płycie usłyszymy Szpaka, Solara oraz Zelo PTP. Album został wydany nakładem ADHD Records.

Całkowity dochód ze sprzedaży płyty zostanie przekazany rodzinie Michała.

Zamów album
Agencja Muzyczna CRAVE - Management Artystyczny, Dystrybucja Cyfrowa Muzyki. Organizacja koncertów, tras koncertowych i eventów. Reklama, prowadzenie kanałów YouTube, Content ID, Bezczel