Pajczi to reprezentant radomskiej sceny udzielający się na niej od 2009 roku. Od tego czasu nagrał dużą ilość luźnych numerów, oraz udzielił wielu gościnnych zwrotek na różnych projektach. Pajczi na koncie ma album “Pomiędzy Wiaduktami”, nagrany razem z Orką, oraz solową płytę “Co z tego że Pajac” i legalny debiut pt. “Widziałem tam siebie”, który ukazał się 2.03.2018 roku nakładem MCRecords. W lipcu 2022 ukazał się jego najnowszy album „Próżnia Bootleg„.

Booking

Michalina Biernacka
Artist Manager
+48 739 193 478
koncerty@crave.com.pl

W razie pytań, napisz do nas, odezwiemy się wkrótce. 

Próżnia Bootleg

„Próżnia Bootleg” to zbiór numerów, które przez ostatnie dwa lata krążyły w sieci, a które teraz możecie mieć w jednym miejscu w wersji fizycznej. Dodatkowo, dołączamy 5 kawałków nigdy wcześniej niepublikowanych, nagranych w drugiej połowie 2021 roku.

Zamów album

Co z tego, że Pajac

„Co z tego że Pajac” to wydany w 2014 roku album radomskiego rapera Pajaca, występującego dziś na scenie pod pseudonimem Pajczi. Album zwiera 20 utworów. Za muzykę, miksy i aranże odpowiada Tytuz. Na płycie gościnnie usłyszymy MC’s i DJ-e z rodzimej sceny.

Zamów album

Galaktyczna Imitacja

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce…na jednej z planet o nazwie P1Studio spotkali się Tytuz, Aurelia i Pajczi. Ich losy połączyła bardzo silna więź. Podczas wspólnej wędrówki odkryli, że mają podobne spojrzenie na świat, tworzenie muzyki, a także potrafią stworzyć prawdziwie kosmiczny materiał. Ich trio pod koniec 2022 roku rozpoczęło pracę nad albumem „Galaktyczna Imitacja”, który opowiada o ich losach oraz przebytych historiach. Mamy nadzieje, że ten album przeniesie Was w najskrytsze zakamarki Waszej duszy i pozwoli na zatracenie się w ich dźwiękach.

Zamów album

Wydarzenia

Tu znajdziesz informacje o organizowanych przez nas koncertach i wydarzeniach, na których wystąpi Pajczi.